}
Digivega Digital Agency

Dijital Pazarlama YouTube Kanal Yönetimi

Günde 1 milyardan fazla videonun izlendiği, dünyanın en büyük video platformu YouTube marka ve firmalar için tüketiciye ulaşma adına günümüzde çok önemli bir role sahip. Doğru yönetilen YouTube kanalınız sayesinde marka bilinirliğinizi önemli ölçüde artırabilir, potansiyel müşterilerinizle etkileşim kurabilir ve dijital dünyada çok güçlü bir şekilde var olabilirsiniz…

Youtube Kanal Yönetimi Hizmetimiz

Digivega Dijital Ajans olarak, ürün veya hizmetinizin marka farkındalığını ve marka bilinirliğini sağlamak için yaratıcı ve özgün video içerikler üretiyor, dijital platformlarda tanıtıyoruz. Dikkat çekici ve interaktif içerikler oluşturarak hedef kitlenizle sürekli etkileşimde olmanızı ve videonuza yerleştirdiğimiz harekete geçirici mesajlar (CTA) ile performans hedeflerinize ulaşmanızı sağlıyoruz. Digivega olarak tüm iç mekan çekimlerimizi kendi stüdyomuzda gerçekleştiriyor zamanı ve maliyeti doğru yönetiyoruz.

Youtube Kanal Yönetimi Hizmet Sürecimiz

Önce markanızı tanımak adına sizlerden brief alıyor, sonrasında belirlediğimiz strateji doğrultusunda size ve markanıza özel üretmiş olduğumuz kreatif içerikleri optimize ederek, çok sayıda kullanıcıya ulaşmanızı sağlıyoruz.

Kanalınız için doğru iletişim, başlık yazımı, etiket oluşturma, SEO çalışması, cover page tasarımı, oynatma listeleri gibi süreçleri sizin adınıza biz oluşturuyor ve yönetiyoruz. Böylelikle etkileşimi ve organik takipçi sayısı artan kanalınızla marka hedeflerinize ulaşmanızı sağlıyoruz.