Hizmetlerimiz
Yazılım & Geliştirme

Şirketlerin müşterilerine kendilerini, sattıkları ürün ve hizmetlerini, referans ile iletişim kanallarını tanıttıkları web siteler, markaların kurumsal kimliklerinin adeta birer vitrinidir. İşletmelerin web sitelerinin arama motorları tarafından bulunabilir olmaları; yeni müşteri kazanımı açısından gerçekleştirilen satış ve pazarlama faaliyetleri adına kullanılan tüm dijital kanalların çatı noktasıdır

YAZILIM & GELİŞTİRME HİZMETLERİMİZ
NEDEN YAZILIM & GELİŞTİRME?

2018 yılı içerisinde uygulama indirme sayısı 113 milyardan fazladır.

Websitenin yüklenme süresi 2 saniyeden fazla olduğunda hemen çıkma oranı (bounce rate) %50 artmaktadır.

Website HTTPS değilse (güvenli değilse) kullanıcıların %84’ü satın alma işleminden vazgeçiyor.

BİZE GÖRE YAZILIM & GELİŞTİRME

Digivega Dijital Ajans olarak tecrübeli yazılım ve tasarım ekibimizle beraber güvenli, hızlı, SEO uyumlu yazılıma sahip, kullanıcı dostu tasarımlı, responsive -tüm ekranlarla uyumlu- ve markanıza özel hazırladığımız web siteleriyle firmanızın ulaşılabilirliğini, itibarını ve bilinirliğini artırıyoruz. Tasarımcılarımız tarafından UI/UX kriterleri doğrultusunda size özel olarak geliştirilen web sitenizi, hedef kitlenizin analizi doğrultusunda mobil, tablet ve masaüstü cihazlar için kullanıcı dostu olarak tasarlıyoruz.

YAZILIM & GELİŞTİRME SÜRECİMİZ
Brief

Öncelikle sizden brief, logo, görsel ve yazılı içerikleri alıyoruz.

Yazılım/Tasarım

Almış olduğumuz bu bilgiler ışığında tasarlanacak olan web sitesi / e-ticaret portalı / mobil aplikasyonunuzun görsel mockupını ve site haritasını hazırlayarak sunuyor, onayınız doğrultusunda gerekli tüm modülleri kodluyoruz.

Test

Sonrasında ise mobil / web site projelerinizi önce test ediyoruz.

Optimizasyon

Anahtar kullanıcı testlerinden sonra yayına alarak hizmetimiz kapsamında A/B testleri, ısı haritaları vb optimizasyonlar ile ziyaretçi trafiğini maksimumuma çıkarmak için çalışmamızı sürdürüyoruz.

YAZILIM & GELİŞTİRME