DIGIVEGA Logo DIGIVEGA Logo
STRATEJİ & DANIŞMANLIK

STRATEJİ & DANIŞMANLIK

Marka ya da işletmenizin SEO uyumlu, kaliteli içeriklerle Google vb. arama motorlarında daha görünür olmasını sağlıyor tüm pazarlama kanallarınızı özgün ve kaliteli içeriklerle besliyoruz.

hizmetlerimiz
scroll down
nasıl yapıyoruz

STRATEJİ

Marka yolculuğunun en ciddiye alınması gereken başlangıç noktası marka stratejisini belirlemektir. Sektörde nerede olduğunuz ve nerede konumlanmak istediğiniz, kriz anlarında alacağınız aksiyonlar, nasıl iletişim kuracağınız ve hangi ürün ya da hizmeti nasıl pazarlayacağınızla ilgili tüm kararlar için marka stratejiniz etkili bir ‘kısa yol’ oluşturur.

Marka stratejisi, dijital pazarlama stratejisi, yönetim danışmanlığı, teknoloji ve pazarlama danışmanlığı gibi ihtiyaçlarınız için tecrübeli ve güçlü kadromuzla markanızı büyütüyoruz.

MARKA STRATEJİSİ

MARKA STRATEJİSİ

TEKNOLOJİ VE PAZARLAMA DANIŞMANLIĞI

TEKNOLOJİ VE PAZARLAMA DANIŞMANLIĞI

DİJİTAL PAZARLAMA STRATEJİSİ

DİJİTAL PAZARLAMA STRATEJİSİ

YÖNETİM DANIŞMANLIĞI

YÖNETİM DANIŞMANLIĞI
digivega

MUTLU MÜŞTERİLER

Erol Erdemir

Kurucu Ortak | NISH SUITES

Digivega sıradan bir dijital pazarlama ajansı değil, 360 derece hizmet aldığımız, tüm süreçlerimizle ilgili yol gösteren ve markamızı bizim kadar sahiplenen bir ajans. Performans pazarlama için doğru adres. Tüm detaylara hakim, tecrübeli ve yenilikçi bir ekiple çalışıyoruz. Google’da her geçen gün çok daha başarılı sonuçlar elde ediyoruz ve özellikle pandemi döneminde bu süreci akıllıca yönetmemiz adına doğru danışmanlık aldığımız için çok şanslıyız.

EROL ERDEMİR - Kurucu Ortak | NISH SUITES

Hüseyin Balkan

Direktör | NSI Filo Kiralama

Digivega, dinamik, yenilikçi, genç ve yaratıcı ekibiyle ihtiyacımız olanı sunuyor. Sektörümüzde güçlü oyuncular arasında olmak adına çıktığımız yolda bize katkılarıyla Digivega’nın güleryüzlü yaratıcı ekibi bu süreci hızlandırmaktadır. Digivega ile çalışmak, uzmanı olduğu konuda merak etmemeniz anlamına gelir.

Hüseyin Balkan - Direktör | NSI Filo Kiralama

Ahmet Berksoy

Genel Koordinatör | VEGA AJANS

Beni anlayan, gerçekleştirmek istediklerimi benden önce düşünen ve gerçekleşmesini sağlayan, güler yüzlü, genç ve dinamik bir ekip! Benim için digivega tek cümle ile anlatılır, ama gelişen ve anlaması zor olan dijital dünyada onlar sizin için sayfalar dolusu dökümanları araştırır ve en iyi cümlelerin altını çizerler.

Ahmet Berksoy - Genel Koordinatör | VEGA AJANS
GERİ
İLERİ
digivega

DIGI BLOG

Dijital Dünyada Marka Bilinirliği Nasıl Arttırılır?

Dijital Dünyada Marka Bilinirliği Nasıl Arttırılır?

Dijital dünya pazarlama ağı açısından her geçen gün büyüme gösteriyor. Bu büyüyen pazarı en iyi şekilde değerlendiren markalar ise hem marka bilinirliklerini hem de marka...

DAHA FAZLA
İçerik Pazarlama Piramidi

İçerik Pazarlama Piramidi

Planlı ve belirli bir düzene göre içerik yapısı oluşturmak oldukça önemli. Çünkü; içerik pazarlama stratejileri bu planlama ve düzene göre yönetilmeyen pazarlama stratejilerine göre çok daha yüksekbaşarı oranına sahip...

DAHA FAZLA
blog content

İçerik Pazarlaması Nedir?

Günümüzde tüketicinin geleneksel pazarlamaya olan ilgisi gitgide azalıyor ve yalnızca kendilerine fayda sağlayan, fark yaratan, bilgi veren, ilgi çeken veya harekete geçmelerini sağlayan markaları takip ediyorlar. Tüketicileri markanın iletişim...

DAHA FAZLA
GERİ
İLERİ
digivega

TEKLİF AL

contact us

Siz de dijital dünyada ihtiyacınız olan tüm profesyonel hizmeti alarak mutlu müşteri portföyümüze katılmak isterseniz bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Detaylı bilgi aktarmak ve keyifli bir iş ortaklığı için sizleri heyecanla bekliyoruz.

İletişim
Adres
Polat Ofis
İmrahor Cad. No:23 A Blok 2. Kat
34440
Kağıthane, İstanbul
İletişim +90 212 236 36 56