Sosyal Medya Yönetimi

Profesyonel İçerik ve Topluluk Yönetimi

Sosyal Medya Yönetimi

Sosyal medya, markaların hedef kitlelerine doğrudan temas edebilmeleri, efektif pazarlama içerikleri ve reklamlar ile marka değerinin yükseltilebilmesi adına şirketlerin dijital iletişim çalışmaları arasında mutlaka tercih etmeleri gereken bir hizmettir.

Digivega Sosyal Medya Ajansı olarak, markanızı tüzel kişilikten gerçek bir kişiliğe dönüştürerek takipçileriyle doğrudan etkileşimde olan, mesafeli imajdan uzak ve takipçilerini iletişimde rahat hissettirdikleri bir zemine oturtuyoruz. Bunu yaparken, markanızı takip eden ziyaretçileri ise farklı hedef gruplarına bölerek, bu gruplara uygun iletişim dilleri belirliyoruz. Şirketinize özel olarak belirlediğimiz sosyal medya stratejisi ile oluşturulan özgün içerik ve kaliteli görseller ile takipçilerinize ulaştırılan mesajlar sayesinde, yeni müşteriler elde ederken, aynı zamanda dijital mecrada trafiğinizi de hızla artmış oluyoruz. Profesyonel topluluk ve içerik yönetimi için alanında uzman sosyal medya ekibimizle 7/24 sosyal medya takibi için çalışıyoruz.

Marka Bilinirliği ve Marka Sadakati

Potansiyel müşterilerinizin de içinde bulunduğu geniş bir kitleyle doğru dil ve içerikle iletişime geçmeniz için sosyal medya hesap yönetimi yapıyor ve marka bilinirliğinizi artırıyoruz. Başarılı bir sosyal medya danışmanlığı ile markanızla iletişime geçen müşterileriniz için oluşturduğumuz sosyal medya stratejisi sayesinde marka sadakatini oluşturup sürekliliği sağlamak adına güncel ve etkili yöntemlerle markanıza dikkat çekiyoruz.

Etkileşim

Takipçi sayısının fazla olmasına oranla etkileşim sayısının fazla olması kaliteli bir sosyal medya yönetiminin olmazsa olmazıdır. Etkileşimi yüksek sosyal medya hesapları hem kendi platformlarında hem de Google aramalarında rakiplerine oranda yüksek görünürlüğe sahip olur. Etkili bir sosyal medya optimizasyonu ile kaliteli etkileşim oranları için istikrarlı, alakalı ve ilgi çeken çalışmaların yanında, ürün ve hizmetiniz için çözüm üreten içerikler oluşturuyoruz.

Trafik ve Dönüşüm

Sosyal medya hesapları doğru yönetilen markaların web sitelerine aldığı trafiğin ciddi bir oranı sosyal medya paylaşımlarından geliyor. Doğru sosyal medya hizmetleri ile marka konumunuza ve müşteri profilinize uygun sosyal medya platformlarında size özel üretilen içerikler sayesinde yüksek performansla trafik elde etmenizi ve dönüşüm oranlarınızı yükselmesini sağlıyoruz.

Kriz ve İtibar yönetimi

Dijital dünyanın hızı ve kitlenin hassasiyeti markanız için itibar ve kriz yönetimini zorunlu tutuyor. Sosyal medya danışmanı olarak, deneyimli kadromuzla hizmet verdiğimiz süreçte doğru sosyal medya pazarlama, anlık takip ve hızlı müdahale ile marka prestijinizi korumanızı sağlıyoruz.

Sosyal Medya Yönetimi
Sosyal Medya Yönetimi static
Sosyal Medya Yönetimi static

Nasıl Yapıyoruz?

Strateji

Sosyal medya yönetiminiz için strateji belirlerken öncelikle analiz işlemi ile başlıyoruz.

Strateji Strateji

Analiz

Bunun için SWOT analizi, durum analizi, sektör analizi ve rakip analizi yaparak markadan aldığımız briefe göre yol haritası belirliyoruz.

Analiz Analiz

İçerik Üretimi & Yönetimi

Sonrasında markanızı yansıtan etkili ve yaratıcı içerikler ile marka bilinirliği, etkileşim, marka sadakati, itibar yönetimi, trafik ve dönüşüm hedeflerinize ulaşmanızı sağlıyoruz

İçerik Üretimi & Yönetimi İçerik Üretimi & Yönetimi

Ölçümleme

Uyguladığımız stratejilerin performanslarını anbean takip ederek sonuçları ölçümlüyoruz.

Ölçümleme Ölçümleme

Ne Yapıyoruz?

Strateji Belirleme

Strateji Belirleme

Rakip Analizi

Rakip Analizi

İçerik Oluşturma & Yönetimi

İçerik Oluşturma & Yönetimi

Sosyal Medya Reklamları

Sosyal Medya Reklamları

Kriz Yönetimi

Kriz Yönetimi

Örnek Başarı Hikayesi

Müşterimiz

Ocak 2019’da kurulan ve kurumsal şirketlere operasyonel araç kiralama hizmeti veren değerli müşterimiz NSI Filo Kiralama’nın tüm sosyal medya ağlarında hesapları açılarak sosyal medyada kurumsal kimliği oluşturuldu. Markanın iletişim dili ve stratejileri oluşturularak, sosyal medya itibar ve kriz yönetim planları gerçekleştirildi.

Projeyi Nasıl Ele Aldık?

İçerik ve etkileşim çalışmaları planlanarak sosyal medya reklamları kurgulandı.

Tüm bunları yapmadan önce analiz süreçleri sonucunda markanın güçlü yönleri ve fırsatları belirlenerek hedef kitleleri gruplandırıldı. Sosyal medyaya özgü form reklamları ve eyleme geçirici kampanya kurguları üretilerek web sitesi trafiği ve sosyal medya üzerinden doğrudan satış kuvvetlendirildi.

Sonuç

Sosyal medya aktivitelerinde en yakın rakibimizden 4 kat yüksek sonuç aldık.

Sosyal medya platformları için oluşturduğumuz reklamlar ile sosyal medyadan gelen satış taleplerini %270 oranında arttırdık.

Oluşturduğumuz stratejiye uygun paylaşımlar ile sosyal medya etkileşimlerini %130 oranında arttırdık.

Teklif Al

Mutlu müşteri portföyümüze katılmak isterseniz bizden teklif alabilirsiniz. :)

Bİ KAHVE İÇER MİSİNİZ?
İK

Birlikte Çalışalım

Deneyimli kreatif ekibimizin bir parçası olacak kadar iyi olduğuna inanan, dijital dünya ile yatıp kalkan, kariyerini bu yönde ilerletmek isteyen herkesle tanışmak için sabırsızlanıyoruz :)

BAŞVUR
Adresimiz
Emniyettepe Mah. Selam Sok.
Ahikent Villaları No:22 Eyüp İstanbul
Yol tarif al >
Bizi Arayın (+90)212 236 36 56
Mail info@digivega.com
İletişim