Mobil Pazarlama

Güncel teknolojiler, kullanıcı odaklı hizmet...

Hedef kitleye mobil cihazlar üzerinden ulaşılan tüm pazarlama yöntemlerini ifade eden mobil pazarlama, özellikle akıllı telefonlar ve tabletlerin artmasıyla çok büyük önem kazandı. Lokasyona göre hedefleme, QR kod kullanımı, bulunduğu ortamı algılama gibi daha birçok özelliğe sahip olan mobil cihazlar pazarlama açısından rakipsiz imkanlar tanıyor. Günümüzde web sitelere erişimin %89’unun mobil cihazlardan sağlandığı verisi, potansiyel müşterilere ulaşma açısından bu mecranın ne kadar kıymetli olduğunu göstermeye yetiyor.

Masaüstü bilgisayarlara göre daha küçük ekranlara sahip olan mobil cihazlardaki reklamlar daha çok dikkat çekebiliyor. Bu nedenle iyi dönüş oranları sağlayan mobil mecralar diğer dijital pazarlama kanalları içerisinde bir adım öne çıkıyor.

Mobil Pazarlama

Digivega olarak aktif ve doğru hedef kitleye bütçeniz dahilinde reklamlarınızı göstererek veya markanıza ait mobil uygulamalar yaparak marka bilinirliği ile müşteri portföyünüzü geliştiriyoruz.

Kullanıcı ve satış odaklı hizmetimizle müşterilerinize doğru zamanda, doğru mecrada, doğru yöntemle ulaşmanızı sağlayarak bütçenizin karşılığını almanızı sağlıyoruz.

Mobil Pazarlama
mobile marketing static
mobile marketing static

Nasıl Yapıyoruz?

Strateji

Sunduğumuz geniş dijital pazarlama hizmeti ağımız içerisinde önemli yeri olan mobil pazarlama çalışmalarında stratejiyi çok önemsiyoruz.

Strateji Strateji

Proje

İhtiyaç ve talepleriniz doğrultusunda şekillendirdiğimiz yol haritası ve takvim içerisinde, mobil cihaz kullanıcılarına erişerek ilişki başlatma, müşteri kazanma, aktivite oluşturma, sosyal etkileşim oluşturma gibi amaçlar için hizmet veriyoruz.

Proje Proje

Tasarım

Potansiyel müşterilerinizin sizlere her an, her yerde erişmesi ve etkileşim başlatabilmesi için gerekli altyapı ve kreatif desteği sağlıyoruz.

Tasarım Tasarım

Optimizasyon

Sürekli optimizasyon yaparak sizlere raporlarla süreci anlık olarak aktarıyoruz.

Optimizasyon Optimizasyon

Teklif Al

Mutlu müşteri portföyümüze katılmak isterseniz bizden teklif alabilirsiniz. :)

Bİ KAHVE İÇER MİSİNİZ?
İK

Birlikte Çalışalım

Deneyimli kreatif ekibimizin bir parçası olacak kadar iyi olduğuna inanan, dijital dünya ile yatıp kalkan, kariyerini bu yönde ilerletmek isteyen herkesle tanışmak için sabırsızlanıyoruz :)

BAŞVUR
Adresimiz
Emniyettepe Mah. Selam Sok.
Ahikent Villaları No:22 Eyüp İstanbul
Yol tarif al >
Bizi Arayın (+90)212 236 36 56
Mail info@digivega.com
İletişim