Markanızı hedef kitlenize hızlı ve sürekli hatırlatmak için çalışıyoruz.

Güncel teknolojiler, kullanıcı odaklı hizmet…

Dijital Pazarlama

Mobil Pazarlama

Hedef kitleye mobil cihazlar üzerinden ulaşılan tüm pazarlama yöntemlerini ifade eden mobil pazarlama, özellikle akıllı telefonlar ve tabletlerin artmasıyla çok büyük önem kazandı. Lokasyona göre hedefleme, QR kod kullanımı, bulunduğu ortamı algılama gibi daha birçok özelliğe sahip olan mobil cihazlar pazarlama açısından rakipsiz imkanlar tanıyor. Günümüzde web sitelere erişimin %89’unun mobil cihazlardan sağlandığı verisi, potansiyel müşterilere ulaşma açısından bu mecranın ne kadar kıymetli olduğunu göstermeye yetiyor.

İÇERİK ÜRETİMİ

NEDEN MOBİL PAZARLAMA

mobil

2018 yılı içerisinde uygulama indirme sayısı 113 milyardan fazladır.

mobil

Uygulama içi satın alımlar 2018 yılı boyunca 76 milyar doları bulmuştur.

BİZE GÖRE MOBİL PAZARLAMA

Masaüstü bilgisayarlara göre daha küçük ekranlara sahip olan mobil cihazlardaki reklamlar daha çok dikkat çekebiliyor. Bu nedenle iyi dönüş oranları sağlayan mobil mecralar diğer dijital pazarlama kanalları içerisinde bir adım öne çıkıyor.

Digivega olarak aktif ve doğru hedef kitleye bütçeniz dahilinde reklamlarınızı göstererek veya markanıza ait mobil uygulamalar yaparak marka bilinirliği ile müşteri portföyünüzü geliştiriyoruz.

Kullanıcı ve satış odaklı hizmetimizle müşterilerinize doğru zamanda, doğru mecrada, doğru yöntemle ulaşmanızı sağlayarak bütçenizin karşılığını almanızı sağlıyoruz.

İÇERİK ÜRETİMİ
MOBİL

MOBİL PAZARLAMA SÜRECİMİZ

Strateji

Strateji

Sunduğumuz geniş dijital pazarlama hizmeti ağımız içerisinde önemli yeri olan mobil pazarlama çalışmalarında stratejiyi çok önemsiyoruz.

Proje

Proje

İhtiyaç ve talepleriniz doğrultusunda şekillendirdiğimiz yol haritası ve takvim içerisinde, mobil cihaz kullanıcılarına erişerek ilişki başlatma, müşteri kazanma, aktivite oluşturma, sosyal etkileşim oluşturma gibi amaçlar için hizmet veriyoruz.

Tasarım

Tasarım

Potansiyel müşterilerinizin sizlere her an, her yerde erişmesi ve etkileşim başlatabilmesi için gerekli altyapı ve kreatif desteği sağlıyoruz.

Optimizasyon

Optimizasyon

Sürekli optimizasyon yaparak sizlere raporlarla süreci anlık olarak aktarıyoruz.