Kreatif

Özgün ve yaratıcı bakış açısıyla tasarlıyoruz…

Dijital ve geleneksel kanallarda marka temsilinizi en özgün ve güçlü şekilde yapabilmeniz için her alanda kreatif çözümler üretiyoruz.
Marka hikayesi yaratma ve marka konumlandırma süreçlerinde titizlikle çalıştığımız detaylardan sonra Google reklamlarınızdan etkinlik ve organizasyonlarınıza kadar her alanda marka imzanızı ilham veren şekilde atmanız için yaratıcı fikirler üretiyoruz. Markanız için yaratılan imaj, reklam ya da projelerin doğru algıyı oluşturması, ses getirmesi ve farkındalık yaratması için ilk ve değişmez kural özgün kreatif çalışmalardır. Kreatif ajans hizmeti sadece tasarım alanında yaratıcı işler çıkaran ajans değil, gelişmeye devam eden dijital dünyada özgün işler üreten ve tüm projelerde geleneksel platformlarla birlikte hareket edebilen ajanstır.

360 derece hizmet veren kreatif ajans deneyimini yaşayacağınız bu süreçte ihtiyacınız olan her şeyi sizin adınıza yaratıcı yaklaşımla tasarlıyoruz.

Kreatif
Kreatif
Kreatif static
Kreatif static

Ne Yapıyoruz?

Video & Fotoğraf Prodüksiyon

İhtiyaç duyduğunuz alanda belirlenen konsepte ve senaryoya göre, marka imajınıza uygun profesyonel video ve fotoğraf çekimleri gerçekleştirerek, dijital mecralarda yayımlanmaya ve kullanılmaya hazır hale getiriyoruz.

Video & Fotoğraf Prodüksiyon Video & Fotoğraf Prodüksiyon

Grafik Tasarım

  • Basılı Reklam/İlan Tasarımları
  • - Gazete, Dergi, Billlboard vb.
  • - Katalog, Broşür, El İlanı, Afiş, Davetiye vb.
  • - Tabela, Bayrak, Taşıt Giydirme vb.
  • Banner Tasarımı
Grafik Tasarım Grafik Tasarım

Motion Graphics & Animation

Yaratıcı kısa animasyonlar, logo animasyonları, 2D videolar ve tipografik videolar hazırlıyoruz. Sizler için oluşturulan videolarda proje gereğince müzik (ses) ve seslendirme hizmetleri de sunarak bir bütün olarak hizmet veriyoruz.

Motion Graphics & Animation Motion Graphics & Animation

Kampanya Yönetimi

Sizin için ürettiğimiz entegre kampanyalar ile geleneksel pazarlama ile dijital pazarlama arasında bir köprü oluyoruz.

Kampanya Yönetimi Kampanya Yönetimi

Teklif Al

Mutlu müşteri portföyümüze katılmak isterseniz bizden teklif alabilirsiniz. :)

Bİ KAHVE İÇER MİSİNİZ?
İK

Birlikte Çalışalım

Deneyimli kreatif ekibimizin bir parçası olacak kadar iyi olduğuna inanan, dijital dünya ile yatıp kalkan, kariyerini bu yönde ilerletmek isteyen herkesle tanışmak için sabırsızlanıyoruz :)

BAŞVUR
Adresimiz
Emniyettepe Mah. Selam Sok.
Ahikent Villaları No:22 Eyüp İstanbul
Yol tarif al >
Bizi Arayın (+90)212 236 36 56
Mail info@digivega.com
İletişim