Etkili ve Yaratıcı fikirleri estetik bakış açısıyla ele alarak gerçeğe dönüştürüyoruz.

Geleneksel pazarlama ile dijital pazarlama arasında bir köprü oluyoruz…

HİZMETLERİMİZ

Kreatif

Bir markanın oluşturulması ve markanın en doğru şekilde yönetilmesinin ne kadar önemli olduğunun farkındayız. DIGIVEGA olarak; marka yaratmanın ve tüm marka yönetme süreçlerinde yanınızdayız.

Marka yaratmanın bileşenleri olan marka hikayesinin oluşturulması, markanın konumlandırması, kurumsal kimliğinin oluşturulmasının yanı sıra o markanın tüm yönetim ve teknoloji süreçlerini en doğru şekilde yönetilmesini hedefliyoruz. Tüm bu süreçte vizyoner bir şekilde hareket ediyor, evrensel ilkelere sadık kalarak ilerliyoruz.

KREATİF HİZMETLERİMİZ

kreatif
NEDEN KREATİF?
kreatif rapor

Youtube, internetin en büyük ikinci arama motorudur.

kreatif rapor

İnsanların %80’i metin okumak yerine video izlemeyi tercih ediyor.

KREATİF HİZMET SÜREÇLERİMİZ

Video & Fotoğraf Prodüksiyon

Video & Fotoğraf Prodüksiyon

Video / Fotoğraf Prodüksiyon hizmetimiz ile markanız için etkili ve yaratıcı fikirleri estetik bakış açısıyla ele alarak gerçeğe dönüştürüyoruz.
İhtiyaç duyduğunuz alanda belirlenen konsepte ve senaryoya göre, marka imajınıza uygun profesyonel video ve fotoğraf çekimleri gerçekleştirerek, dijital mecralarda yayımlanmaya ve kullanılmaya hazır hale getiriyoruz.

Motion Graphics & Animation

Motion Graphics & Animation

Markanızı sosyal mecralarda yükseltmek için, markanıza özgü yaratıcı ve özgün animasyon ve hareketli grafikler (motion graphic) hazırlayarak akıllarda kalıcı olmanızı sağlıyoruz.
Deneyimli ve yaratıcı ekibimizle animasyon veya motion graphic filmi için alınan brief doğrultusunda bir konsept geliştiriyoruz.
Proje doğrultusunda durağan görsellerden farklı olarak yaratıcı kısa animasyonlar, logo animasyonları, 2D videolar ve tipografik videolar hazırlıyoruz. Sizler için oluşturulan videolarda proje gereğince müzik (ses) ve seslendirme hizmetleri de sunarak bir bütün olarak hizmet veriyoruz.

Kampanya Yönetimi

Kampanya Yönetimi

Sizin için ürettiğimiz entegre kampanyalar ile geleneksel pazarlama ile dijital pazarlama arasında bir köprü oluyoruz.

KREATİF