Digivega Digital Agency

Kreatif Kampanya Yönetimi

Günümüzde dijital medyada yapılan kampanyalar, şirketlerin tanıtımı ve elde ettikleri kar açısından geleneksel kampanyalara göre daha büyük getiriler sağlıyor. Markanıza ve hedef kitlenize özgü, kreatif ve ilgi çekici olarak kurgulanan kampanyalar, verimi ve yüksek dönüşüm oranı ile dikkat çekiyor. Bütünleşik ve eş zamanlı olarak tüm mecralarda doğru medya planıyla yönetilen kampanyalarla markanıza önemli katma değerler sağlayabilirsiniz.

Kampanya Yönetimi Hizmetimiz

Sizin için ürettiğimiz entegre kampanyalar ile geleneksel pazarlama ile dijital pazarlama arasında bir köprü kuruyoruz. Markanızın bilinirliliğini, müşteri ve karlılığını arttırmak adına dijital pazarlama kanallarının iletişim gücünü kreatif ekibimiz ile imaj, video prodüksiyonlarla kurguladığımız yapımlarla hedef kitleye doğru mesajı sürdürülebilir bütçeler ile verebileceğimiz en uygun kampanyaları üretiyoruz. Böylelikle markanızın tanıtımını ve trafiğini artırırken, diğer yandan yeni müşteriler kazanmanızı sağlıyoruz.

Kampanya Yönetimi Hizmet Sürecimiz

Digivega Dijital Ajans olarak kampanya süreçlerini brieften raporlamaya uzanan doğru bir iletişim süreci ile planlıyor ve gerçekleştiriyoruz. Sizlerden aldığımız brief doğrultusunda markanızın metrikleri, hedef kitlesini ve rakiplerini doğru analiz ederek hangi mecralarda hangi yöntemlerle yer alacağını belirleyerek, söylem ve kampanyayı destekleyen kreatif tasarımları oluşturuyoruz. Oluşturduğumuz tasarımları planladığımız dijital pazarlama iletişim stratejilerine uygun olarak hayata geçiriyoruz. Kampanya sonuna kadar süreçlerinin tüm dijital mecralarda hedefler ile gerçekleşenler analizini anlık olarak yaparak en yüksek verimi almak için gerekli optimizasyonları yapıyoruz.