Digivega Digital Agency

Hizmetlerimiz Celebrity & Influencer
Marketing

Günümüz yeni medyasının en önemli yüzleri artık influencer olarak da bildiğimiz ünlü ve sosyal medyanın etkili isimleri… Gerek takipçi sayıları gerek takipçilerle olan etkileşim oranları kullanıcıların satın alma davranışlarını doğrudan etkileyebildikleri için dijital pazarlama adına artık vazgeçilmez bir mecra.

Influencer Pazarlama Yönetimi Hizmetlerimiz

  • Müşteri İlişkileri Yönetimi
  • Etkinlik Planlama ve Yönetimi
  • Kampanya Yönetimi
  • İmaj Yönetimi
Digivega influencer oylum talu
Digivega influencer merve yıldırım
Digivega influencer ipek gökozan
Digivega influencer tan sağtürk
Digicega influencer başak boztepe
Digivega influencer ceylan saner

Influencer Marketing Ajans Hizmetimiz

Digivega olarak, Türkiye’nin önde gelen prestijli celebrity ve influencer’larıyla çalışarak markanıza uygun tanıtım, pazarlama ve satışlarının faaliyetlerinin artırılması için hizmet veriyoruz. Ürün veya hizmetinizi, hedef kitlenize uygun yüksek etkileşim oranına sahip doğru influencer ve celebrity’ler aracılığıyla tanıtarak trafik ve dönüşüm hedeflerinize ulaşmanızı sağlıyoruz.

Influencer Marketing Ajans Hizmet Sürecimiz

Digivega olarak, yaptıkları paylaşımlarla ses getiren, takipçileri tarafından güvenle takip edilen ve etkin şekilde markanızı tanıtma kabiliyeti bulunan isimlerle doğru stratejiler kurarak sosyal medya paylaşım programları oluşturuyoruz. Etkili içerik ve ilgi çekici video / görsel tasarımlar ile konsepti sizlerle birlikte planlayarak markanızın dijital mecradaki katma değerini artırıyoruz.