Görsel, yazılı ve işitsel içeriklerinizi kaliteli üretip doğru yönetiyoruz.

Dijital dünyada güçlü bir şekilde var olmanızı sağlıyoruz.

KREATİF

İçerik Üretimi & Yönetimi

Yeni nesil dijital iletişimde, arama motoru reklamları, sosyal medya reklamları, dijital pazarlama kanalları ve sosyal medya yönetiminin temelini kaliteli ve yaratıcı içerik üretimi oluşturuyor. Özgün ve nitelikli içerik, müşterileriniz için önem arz etmesinin yanında, arama motorlarının da ilgisini çekerek markanızın sektördeki rakiplerinden daha avantajlı bir konuma getirmenizde büyük rol oynayacaktır.

BİZE GÖRE İÇERİK ÜRETİMİ & YÖNETİMİ

Hedef kitlenizi anlayıp, onların ihtiyaçlarına cevap vermenizin en etkili yollarından biri içerik pazarlamasıdır.

Bu doğrultuda Digivega olarak, hedef kitlenize bilgi veren, dikkat çeken, merak uyandırarak satışa yönlendiren görsel, yazılı veya işitsel içerikler oluşturuyoruz.

Yaratıcı ve özgün içeriklerimizle hedef kitlenizin markanızla bağ kurmasını sağlıyoruz. Doğru içerik oluşturmanın püf noktası olan hedef kitlenizi gruplara ayırarak her gruba ayrı içerik oluşturuyor, doğru mesajın doğru grupla buluşmasını sağlıyoruz.

İÇERİK ÜRETİMİ
İÇERİK

İÇERİK ÜRETİMİ & YÖNETİMİ SÜRECİMİZ

Strateji

Strateji

İçerik üretimi ve yönetimi sürecine, konuya özel anahtar kelime analizi ile başlıyor, müşterilerinizin en çok ilgisini çeken konuları tespit ederek buna uygun strateji oluşturuyoruz.

Brief

Brief

Sonrasında sizden aldığımız brief doğrultusunda belirlediğimiz hedef kitlenizin ilgisini çekebilecek, yararlı bulabileceği konuları bularak içerik stratejisi oluşturuyoruz.

Analiz

Analiz

Bu strateji doğrultusunda rakip analizi de gerçekleştirerek en optimum içeriği üretiyoruz.

Optimizasyon

Optimizasyon

Oluşturduğumuz içerikler ilgili mecralarda paylaşıldıktan sonra etkileşimleri sürekli takip ediyor ve gerekli optimizasyonları yaparak performansı maksimum seviyede tutuyoruz.