Google Ads. Reklamları

Performans hedeflerinize (KPI) ulaşmanızı sağlıyoruz.

Google Ads reklam ajansı olarak, arkanızın Google’da gerçekleşen milyonlarca arama arasında ilk sıralarda olması için profesyonel Ads reklamları kuruyor, reklam optimizasyonlarını gerçekleştiriyor ve yüksek performansla beklenen dönüşüm hedefinize ulaşmanızı sağlıyoruz.

Reklamlarınızı kurgularken doğru Google reklam analizi yaparak, hedef kitlenize uygun doğru cihaz, doğru konum gibi kırılımlar ve en önemlisi doğru kelimeleri seçiyoruz. Reklamlarınızın performansını denetlemeye devam ederken, müşteriye dönüşmeye yakın, alakalı kullanıcılar tarafından doğru zamanda görülmesi için gerekli düzenlemeleri gerçekleştiriyoruz. Google reklam verme hizmeti ile markanızı daha üst sıralarda göstermek için aradığı şartları sağlamak adına web sitenizin ihtiyacı olan teknik düzenlemeleri yapmanıza yardımcı oluyor bu sayede seo bakımından daha uygun bir web siteye ulaşmanızı hızlandırıyoruz.

Google Ads Nedir?

Google Ads hizmeti (eski adıyla Google AdWords), dünya çapında başarısını kanıtlamış Google Arama Motoru’nun reklam hizmetidir. Farklı kampanya modelleriyle reklam hizmeti veren Google, markanızın aramalarda üst sırada çıkmasına fırsat verir. Temel mantığı kullanıcılarının yaptığı aramayla en alakalı ve kaliteli sonuca ulaşmasını sağlayarak kullanıcının arama motoru deneyimini iyileştirmektir.

Google Ads reklamları farklı amaçlarla kullanılabilecek kampanya modellerine sahiptir:
• Arama Ağı kampanyası
• Görüntülü reklam Ağı kampanyası
• Alışveriş kampanyası
• Video kampanyası
• Uygulama kampanyası

Reklam hesapları için düşük bütçeyle yüksek dönüşüm ve satış elde etmenin ilk şartı profesyonel hesap yönetimidir. Google Ads reklamının mantığı temelde basit olarak görülse de Google’ın değişen algoritmasına uygun reklamı yayınlamak ya da optimize etmenin detaylı ve uzmanlık isteyen bir alan olduğu unutulmamalıdır.

Google Reklamları
Google Reklamları
Google Reklamları static
Google Reklamları static
Google Reklamları static

Nasıl Yapıyoruz?

Brief

Digivega olarak Google ADS hizmetine başlamadan önce markanızla ilgili sizlerden brief alıyoruz.

Brief Brief

Analiz

Brief sonrası durum analizi, rakip analizi, sektör analizi, SWOT analizi ve anahtar kelime (keyword) analizi gerçekleştirerek reklam kurgusunu oluşturuyoruz.

Analiz Analiz

Reklam Kurgusu

Reklam kurgusunu oluştururken markanızın sektörünü, ürettiği ürün ve hizmeti, doğru hedef kitleyi belirlemeyi ve tıklama oranını artırarak maksimum geliri elde edebilmenizi önemsiyoruz.

Reklam Kurgusu Reklam Kurgusu

Optimizasyon

Yayın sonrasında ise Google’dan gelen veriler ışığında uluslararası araçlar kullanarak sürekli optimizasyon yapıyor ve böylelikle markanızı sürdürülebilir maliyetle, en yüksek verime ulaştırmış oluyoruz.

Optimizasyon Optimizasyon

Örnek Başarı Hikayesi

Müşterimiz

Örnek olarak kıymetli müşterilerimizden NSI Filo Kiralama’yı sizlere aktarmak istiyoruz. Ocak 2019’da kurulan bir filo kiralama markası olan NSI, kurumsal şirketlere operasyonel araç kiralama hizmeti vermektedir.

Projeyi Nasıl Ele Aldık?

Sektördeki yüksek rekabet ve tıklama başı maliyetler sebebi ile kalite puanımızı arttırmak için gerekli çalışmalar yapıldı. Kalite puanımızın yüksek olması maliyeti düşürecek ve yüksek rekabette bizi bir adım daha öne çıkaracaktı. Site içi SEO çalışmamızın da tamamlanmış olması Google Ads reklamlarında bize avantaj sağladı. Daha düşük birim maliyetle daha yüksek dönüşüm yakalamayı hedefledik..

Sonuç

Oluşturduğumuz Google ADS reklamları ile web sitemize gelen satış taleplerini bir önceki aya göre %156 oranında arttırdık.

Tıklama başı maliyetlerimiz sektör ortalamasının %20 oranında altında kalarak kazanç sağlamış olduk.

Teklif Al

Mutlu müşteri portföyümüze katılmak isterseniz bizden teklif alabilirsiniz. :)

Bİ KAHVE İÇER MİSİNİZ?
İK

Birlikte Çalışalım

Deneyimli kreatif ekibimizin bir parçası olacak kadar iyi olduğuna inanan, dijital dünya ile yatıp kalkan, kariyerini bu yönde ilerletmek isteyen herkesle tanışmak için sabırsızlanıyoruz :)

BAŞVUR
Adresimiz
Emniyettepe Mah. Selam Sok.
Ahikent Villaları No:22 Eyüp İstanbul
Yol tarif al >
Bizi Arayın (+90)212 236 36 56
Mail info@digivega.com
İletişim