Performans hedeflerinize (KPI) ulaşmanızı sağlıyoruz.

Arama Ağı, Görüntülü Reklam Ağı, Mobil Reklamlar, Alışveriş Reklamları, YouTube Reklamları…

Dijital Pazarlama

Google Ads.
Arama motoru Reklamları

Google, ulaşmış olduğu kitle itibarı ile günümüzdeki en büyük ve en çok tercih edilen dijital reklam mecrası. Bu doğrultuda Google’ın reklam hizmeti olan ADS ile belirlemiş olduğunuz bütçe ve uygun kampanya kuruluşları sayesinde arama motorlarındaki varlığınızı sürdürebilir ve reklam harcamalarının geri dönüşünü (ROAS) elde edebilirsiniz

NEDEN MOBİL PAZARLAMA

google ads

Google her dakika ortalama 3.8 milyon aramaya sahiptir.

google ads

Arama motoru kullanıcılarının %95’i aradıkları işletmeyi ilk sayfada buluyorlar.

google ads

Çevrimiçi platformlarda ürün satın almak isteyen kullanıcıların %64,6’sı Google reklamlarını tıklar.

BİZE GÖRE GOOGLE ADS.

Digivega olarak, marka hedefleriniz doğrultusunda Google kampanya stratejilerinizi belirliyor, Arama Ağı, Görüntülü Reklam Ağı, Mobil Reklamlar, Alışveriş Reklamları, YouTube Reklamları gibi markanıza uygun model veya modelleri uyguluyoruz.

Doğru reklam kurgusu, doğru hedef kitle, persona oluşturma ve yüksek kalite puanı ile Tıklama Başı Maliyeti (TBM) sektör ortalamasının altında gerçekleştiriyor, belirlediğiniz bütçelerle çok daha yüksek, performans hedeflerinize uygun (KPI) dönüşüm oranları sağlıyoruz.

İÇERİK ÜRETİMİ
GOOGLE ADS.

GOOGLE ADS. SÜRECİMİZ

Brief

Brief

Digivega olarak Google ADS hizmetine başlamadan önce markanızla ilgili sizlerden brief alıyoruz.

Analiz

Analiz

Brief sonrası durum analizi, rakip analizi, sektör analizi, SWOT analizi ve anahtar kelime (keyword) analizi gerçekleştirerek reklam kurgusunu oluşturuyoruz.

Reklam Kurgusu

Reklam Kurgusu

Reklam kurgusunu oluştururken markanızın sektörünü, ürettiği ürün ve hizmeti, doğru hedef kitleyi belirlemeyi ve tıklama oranını artırarak maksimum geliri elde edebilmenizi önemsiyoruz.

Optimizasyon

Optimizasyon

Yayın sonrasında ise Google’dan gelen veriler ışığında uluslararası araçlar kullanarak sürekli optimizasyon yapıyor ve böylelikle markanızı sürdürülebilir maliyetle, en yüksek verime ulaştırmış oluyoruz.