Dijital Pazarlama

E-MAIL PAZARLAMA

Yeni nesil dijital pazarlama yöntemleri içerisinde en çok tercih edilenlerden biri olan e-posta pazarlama, mesajları belirlenen kitleye, hızlı ve düşük maliyetle ulaştırması açısından oldukça avantajlı bir mecra. Direkt hedef odaklı olduğu için harcanan bütçenin dönüşünün de hızlıca alınabildiği bu hizmet, e-postanın kimler tarafından açıldığı, silindiği, okunduğu, nasıl aksiyon gösterildiği gibi eylemlerin ölçülebilmesi açısından da oldukça kullanışlı.

NEDEN E-MAIL PAZARLAMA

E-mail pazarlama ile her $1 için ortalama $40 geri dönüş alınmaktadır.

Video içerikleri e-postaların tıklanma oranı video içermeyen e-postalardan %96 daha yüksektir.

BİZE GÖRE E-MAIL PAZARLAMA

Digivega Dijital Ajansı olarak, marka, ürün veya hizmetinizi mevcut müşterilerinize hatırlatarak yeniden pazarlama (remarketing) ve yeniden hedefleme (retargeting) stratejileri ile satışa yönlendiriyoruz.

Sizler için en etkili sonucu almak adına ürün ve hizmetlerinizi hedef kitlenize belirlediğimiz stratejiye göre en uygun dil ve en uygun zamanda e-mail yoluyla ulaştırarak doğrudan bilgilendirme sağlıyoruz. Bu strateji temelli olarak tasarım ve içerik ekibimizle birlikte çalışarak, doğru mesaj ve görseli kullanıcılara en anlaşılır şekilde vermenizi sağlıyoruz.

E-MAIL

E-MAIL PAZARLAMA SURECİMİZ

Analiz

Müşteri datalarınızı marka veya kampanya hedefleriniz doğrultusunda segmentlere ayırıyoruz.

Tasarım

kişiselleştirilmiş, yaratıcı ve etkili içerikler oluşturarak şablonlarımızı tasarlayarak sizlere sunuyoruz.

Proje

Oluşturduğumuz bu şablonları müşterilerimize gönderirken uluslararası kabul görmüş spam oranı en düşük ve raporlama kabiliyetleri son derece yüksek araçlar kullanıyoruz.

Raporlama

Her gönderiden sonra takip eden süreçte maillerinizin kimler tarafından görüldüğünü ve belirlediğimiz dönüşümlere sayısal olarak ne kadar ulaşıldığını ayrıntılı olarak raporluyoruz.