E Posta Pazarlama

Kişiselleştirilmiş, yaratıcı ve etkili içerikler…

Digivega Dijital Ajansı olarak, marka, ürün veya hizmetinizi mevcut müşterilerinize hatırlatarak yeniden pazarlama (remarketing) ve yeniden hedefleme (retargeting) stratejileri ile satışa yönlendiriyoruz.

Bugün dünya üzerinde yaklaşık 4 milyon e-mail kullanıcısı olduğunu, IBM’in 2018 yılı raporuna göre açılan e-mail gönderilerinin %60’ının mobil cihazlardan okunduğunu bilmek E- Mail Marketing’in özellikle mobil pazarlama açısından değerini bir kez daha vurguluyor. Pazarlamacıların neredeyse %90’ı bu pazarlama yöntemini kullanmaya devam ediyor ve bu koşullarda fark yaratacak stratejiyi ve içeriği geliştirmek oldukça önem kazanıyor.

Sizler için en etkili sonucu almak adına ürün ve hizmetlerinizi hedef kitlenize, belirlediğimiz stratejiye göre en uygun dil ve en uygun zamanda e-mail yoluyla ulaştırarak doğrudan bilgilendirme sağlıyoruz. Bu strateji temelinde toplu mail gönderimleriniz için tasarım ve içerik ekibimizle birlikte çalışarak, doğru mesaj ve görseli kullanıcılara en anlaşılır şekilde vermenizi sağlıyoruz.

Email Pazarlama
Email Pazarlama
email marketing static
email marketing static

Nasıl Yapıyoruz?

Analiz

Müşteri datalarınızı marka veya kampanya hedefleriniz doğrultusunda segmentlere ayırıyoruz.

Analiz Analiz

Tasarım

Kişiselleştirilmiş, yaratıcı ve etkili içerikler oluşturarak şablonlarımızı tasarlayarak sizlere sunuyoruz.

Tasarım Tasarım

Proje

Oluşturduğumuz bu şablonları müşterilerimize gönderirken uluslararası kabul görmüş spam oranı en düşük ve raporlama kabiliyetleri son derece yüksek araçlar kullanıyoruz.

Proje Proje

Raporlama

Her gönderiden sonra takip eden süreçte maillerinizin kimler tarafından görüldüğünü ve belirlediğimiz dönüşümlere sayısal olarak ne kadar ulaşıldığını ayrıntılı olarak raporluyoruz.

Raporlama Raporlama

Teklif Al

Mutlu müşteri portföyümüze katılmak isterseniz bizden teklif alabilirsiniz. :)

Bİ KAHVE İÇER MİSİNİZ?
İK

Birlikte Çalışalım

Deneyimli kreatif ekibimizin bir parçası olacak kadar iyi olduğuna inanan, dijital dünya ile yatıp kalkan, kariyerini bu yönde ilerletmek isteyen herkesle tanışmak için sabırsızlanıyoruz :)

BAŞVUR
Adresimiz
Emniyettepe Mah. Selam Sok.
Ahikent Villaları No:22 Eyüp İstanbul
Yol tarif al >
Bizi Arayın (+90)212 236 36 56
Mail info@digivega.com
İletişim