Hizmetlerimiz

Dijital Pazarlama

Dijital pazarlama geleneksel pazarlamaya göre ;

Çok daha yüksek performansa karşılık çok daha düşük bütçe ile yönetilebilen; ölçülebilir, kişiselleştirilebilir, doğrudan, çok kanallı, esnek ve hızlı iletişim imkanları sunan, dijital reklamlar ile kısa sürede etkili geri dönüş oranlarına sahip, doğru yönetildiğinde şirketinizin pazarlama stratejileri doğrultusunda hedeflerinize ulaşmanıza yardımcı olan, yeni nesil pazarlama şeklidir.

Dijital pazarlama kanallarını kullanan işletmelerin sayısı ve dijital pazarlama yatırımları gün geçtikçe artmaktadır. Güçlü bir dijital pazarlama stratejisi, rakiplerinizden bir adım önde olmanızı sağlayacaktır.

DİJİTAL PAZARLAMA HİZMETLERİMİZ

NEDEN DİJİTAL PAZARLAMA?

İyi bir içerik bir bloga %2000 daha fazla trafik çekebilir.

İnsanların %45’i haftada 1 saatten fazla Facebook veya Youtube videosu izliyor.

Tüm online siparişlerin %16’sı affiliate pazarlama kanalından geliyor.

BİZE DİJİTAL PAZARLAMA

Digivega olarak markanız için en doğru mesajı, en doğru kanalla, en doğru hedef kitleye, en doğru zamanda, en doğru sıklıkta, optimum bütçeyle, en doğru şekilde maksimum fayda sağlamaya odaklanıyoruz.

Dijital mecralarda sizi en doğru şekilde temsil etmeye çalışıyoruz. Pazarlama çalışmaları ile birlikte güçlü bir itibar yönetimi ve imaj yönetimi yapmaya özen gösteriyoruz. Unutulmamalıdır ki dijital pazarlama tüm bileşenleri ile kullanıldığında çok daha verimli bir hale gelmektedir. DIGIVEGA olarak biz de tüm bu süreçlerde markanızın yanındayız.

DİJİTAL PAZARLAMA SÜRECİMİZ

Strateji

Dijital pazarlama stratejilerinizi oluştururken hedef kitlenizin çevrimiçi alışkanlıklarını değerlendiriyor ve onlarla hangi kanaldan, nasıl ve ne zaman iletişim kurulacağını yaptığımız analizlerle belirliyoruz.

Ölçümleme

Hedef kitleyi demografik, psikografik, davranışsal ve coğrafi özelliklerine göre gruplandırıyoruz. Hedef kitleleri ayırarak doğru kişiye, doğru mesajı, doğru zamanda veriyor, dijitalin gücünü sonuna kadar kullanıyoruz.

Analiz

Sektör analizi, SWOT analizi, mevcut durum analizi ve rakip analizi yaparak dijital hedeflerinize ulaşacak dijital pazarlama planınızı kurguluyoruz.

Optimizasyon

Ölçümleme ve analizler ile elde ettiğimiz veriler ışığında, dijital pazarlama kampanyalarınızı optimize ediyor ve yaptığımız detaylı raporlama ile başarılarımızı sizlere sunuyoruz.

DİJİTAL PAZARLAMA