Dijital Pazarlama Nedir?

Dijitalin gücünü sonuna kadar kullanıyoruz…

Dijital pazarlama geleneksel pazarlamaya göre;

Çok daha yüksek performansa karşılık çok daha düşük bütçe ile yönetilebilen, ölçülebilir, kişiselleştirilebilir, doğrudan, çok kanallı, esnek ve hızlı iletişim imkanları sunan, dijital reklamlar ile kısa sürede etkili geri dönüş oranlarına sahiptir. Dijital pazarlama çalışmalarınız, dijital medya ajansı tarafından doğru yönetildiğinde, dijital pazarlama stratejileri doğrultusunda şirketinizin hedeflerine ulaşması kaçınılmazdır.

DIGIVEGA Dijital Reklam Ajansı olarak, ulaşmanız gereken hedef kitleye markanız için en doğru mesajı, size uygun kanalları kullanarak, doğru zamanda ve yeterli sıklıkta iletmeyi hedefliyoruz. Bu süreci tamamlarken tüm markaların dijital reklam danışmanlığı alırken hayal ettiği optimum bütçeyle, maksimum fayda sağlamaya odaklanıyor ve başarıyoruz.

Bugün tüm dünyada markalar, konumuna uygun sosyal medya mecralarında, içerik üretimi ve yönetimi, web site yazılımı, influencer marketing çalışmaları, SEO ve Google dijital pazarlama hizmetini profesyonel ekiplerle çözebileceği farkındalığına sahip. DIGIVEGA yeni nesil dijital pazarlama hizmetleri verirken, deneyimli ve tecrübeli ekibi, analitik ve yaratıcı bakış açısıyla tüm dijital pazarlama kanallarında başarılı projeler yönetmeye devam ediyor. 360 derece profesyonel hizmet talebini marka yönetimi hizmeti de dahil olmak üzere tüm kreatif süreçleri de kapsayarak veriyor ve başarılı markalarla birlikte büyüyor.

Dijital Pazarlama
Dijital Pazarlama
Dijital Pazarlama static
Dijital Pazarlama static
Dijital Pazarlama static

Nasıl Yapıyoruz?

Strateji

Dijital pazarlama stratejilerinizi oluştururken hedef kitlenizin çevrimiçi alışkanlıklarını değerlendiriyor ve onlarla hangi kanaldan, nasıl ve ne zaman iletişim kurulacağını yaptığımız analizlerle belirliyoruz.

Strateji Strateji

Ölçümleme

Hedef kitleyi demografik, psikografik, davranışsal ve coğrafi özelliklerine göre gruplandırıyoruz. Hedef kitleleri ayırarak doğru kişiye, doğru mesajı, doğru zamanda veriyor, dijitalin gücünü sonuna kadar kullanıyoruz.

Ölçümleme Ölçümleme

Analiz

Sektör analizi, SWOT analizi, mevcut durum analizi ve rakip analizi yaparak dijital hedeflerinize ulaşacak dijital pazarlama planınızı kurguluyoruz.

Analiz Analiz

Optimizasyon

Ölçümleme ve analizler ile elde ettiğimiz veriler ışığında, dijital pazarlama kampanyalarınızı optimize ediyor ve yaptığımız detaylı raporlama ile başarılarımızı sizlere sunuyoruz.

Optimizasyon Optimizasyon

Ne Yapıyoruz?

Google Ads. Reklamları

Google Ads. Reklamları

daha fazla…
Mobile Marketing

Mobile Marketing

daha fazla…
Sosyal Medya Reklamları

Sosyal Medya Reklamları

E-Posta Pazarlama

E-Posta Pazarlama

daha fazla…
YouTube Kanal Yönetimi

YouTube Kanal Yönetimi

İçerik Pazarlama

İçerik Pazarlama

Teklif Al

Mutlu müşteri portföyümüze katılmak isterseniz bizden teklif alabilirsiniz. :)

Bİ KAHVE İÇER MİSİNİZ?
İK

Birlikte Çalışalım

Deneyimli kreatif ekibimizin bir parçası olacak kadar iyi olduğuna inanan, dijital dünya ile yatıp kalkan, kariyerini bu yönde ilerletmek isteyen herkesle tanışmak için sabırsızlanıyoruz :)

BAŞVUR
Adresimiz
Emniyettepe Mah. Selam Sok.
Ahikent Villaları No:22 Eyüp İstanbul
Yol tarif al >
Bizi Arayın (+90)212 236 36 56
Mail info@digivega.com
İletişim