DIGIVEGA Stüdyo

Dijital dünyada etkileyici ve güçlü Video/Fotoğraflara sahip olun.

Digivega markasıyla kendi bünyemizde yer alan stüdyo ile markanız için etkili ve yaratıcı fikirleri estetik bakış açısıyla ele alarak gerçeğe dönüştürüyoruz.

İhtiyaç duyduğunuz alanda belirlenen konsepte ve senaryoya göre, marka imajınıza uygun ürün, imaj, eğitim videoları, ürün tanıtım videoları gibi profesyonel video ve fotoğraf çekimleri gerçekleştirerek, dijital mecralarda yayımlanmaya ve kullanılmaya hazır hale getiriyoruz. Çekimleriniz için ihtiyaç duyduğunuz greenbox, teknik ekip ve ekipman, dekor gibi ihtiyaçlarınızı profesyonel şekilde karşılayan stüdyomuzda çekimleri gerçekleştirip yayına hazır hale getirdikten sonra ayrıca talebinize göre kurumsal Youtube kanalları oluşturarak yönetimini gerçekleştiriyoruz.

DIGIVEGA Stüdyo
DIGIVEGA Stüdyo

Ne Yapıyoruz?

Brief/Pre-Prodüksiyon

Markanızın stratejisine göre uygun imaj ve videoları oluşturabilmek için sizlerden detaylı brief alarak stratejiyi belirliyoruz.

Pre-Prodüksiyon Pre-Prodüksiyon

Çekim

Profesyonel prodüksiyon ekibimizle iç mekan çekimlerinde kendi stüdyomuzda, dış mekan çekimlerinde belirlenen mekanda ses ve Işık kurulumlarıyla birlikte çekimleri gerçekleştiriyoruz.

Çekim Çekim

Ekip

Çekimler esnasında ihtiyaca göre görüntü yönetmeni, sanat yönetmeni ve styling hizmetlerini de biz sağlıyoruz.

Ekip Ekip

Post Prodüksiyon

Post prodüksiyon aşamasında ise efekt ve animasyonlarla birlikte en yüksek etkiyi yaratacak şekilde kurgu çalışmalarını yaparak videonuzu yayına hazır hale getiriyoruz.

Post Prodüksiyon Post Prodüksiyon

Ne Yapıyoruz?

Video/ Fotoğraf Stüdyosu

Video/ Fotoğraf Stüdyosu

Konsept Fotoğraf Çekimi

Konsept Fotoğraf Çekimi

Tanıtım Filmi

Tanıtım Filmi

Eğitim Filmi

Eğitim Filmi

Teklif Al

Mutlu müşteri portföyümüze katılmak isterseniz bizden teklif alabilirsiniz. :)

Bİ KAHVE İÇER MİSİNİZ?
İK

Birlikte Çalışalım

Deneyimli kreatif ekibimizin bir parçası olacak kadar iyi olduğuna inanan, dijital dünya ile yatıp kalkan, kariyerini bu yönde ilerletmek isteyen herkesle tanışmak için sabırsızlanıyoruz :)

BAŞVUR
Adresimiz
Emniyettepe Mah. Selam Sok.
Ahikent Villaları No:22 Eyüp İstanbul
Yol tarif al >
Bizi Arayın (+90)212 236 36 56
Mail info@digivega.com
İletişim