Marka, ürün veya hizmetleriniz için ürettiğimiz konsept projeleri kendi binamızda bulunan Digivega Stdüyo’da gerçeğe dönüştüyoruz.

Dijital dünyada etkileyici ve güçlü Video / Fotoğraflara sahip olun.

hizmetlerimiz

DIGIVEGA STUDIO®

Sektör ve markalara özel olarak üretilen fotoğraf, animasyon yazılı içeriklere göre çok daha ilgi çekiyor ve satış başta olmak üzere belirlenen tüm hedeflere daha hızlı ulaşılmasını sağlıyor. Özellikle sosyal medyanın önlenemez yükselişi ve milyarlarca aboneye ulaşmış olması ile kişilerin yanında kurumlar da kendilerini, ürün ve hizmetlerini görsel iletişim kanalıyla ifade etmeye önem veriyorlar.

VIDEO/FOTOĞRAF PRODÜKSİYON HİZMETİMİZ

Digivega markasıyla kendi bünyemizde yer alan stüdyo ile markanız için etkili ve yaratıcı fikirleri estetik bakış açısıyla ele alarak gerçeğe dönüştürüyoruz.

İhtiyaç duyduğunuz alanda belirlenen konsepte ve senaryoya göre, marka imajınıza uygun ürün, imaj, eğitim videoları, ürün tanıtım videoları gibi profesyonel video ve fotoğraf çekimleri gerçekleştirerek, dijital mecralarda yayımlanmaya ve kullanılmaya hazır hale getiriyoruz. Ayrıca talebinize göre kurumsal Youtube kanalları oluşturarak yönetimini gerçekleştiriyoruz.

"HEMEN DÖNERİZ" SİNEMA FİLMİ FOTOĞRAF ÇEKİMİ
digivega studio digivega studio
STUDIO

VIDEO/FOTOĞRAF PRODÜKSİYON SÜRECİMİZ

Brief/Prodüksiyon

Brief/Prodüksiyon

Markanızın stratejisine göre uygun imaj ve videoları oluşturabilmek için sizlerden detaylı brief alarak stratejiyi belirliyoruz.

Çekim</

Çekim

Profesyonel prodüksiyon ekibimizle iç mekan çekimlerinde kendi stüdyomuzda, dış mekan çekimlerinde belirlenen mekanda ses ve Işık kurulumlarıyla birlikte çekimleri gerçekleştiriyoruz.

Ekip

Ekip

Çekimler esnasında ihtiyaca göre görüntü yönetmeni, sanat yönetmeni ve styling hizmetlerini de biz sağlıyoruz.

Post Prodüksiyon

Post Prodüksiyon

Post prodüksiyon aşamasında ise efekt ve animasyonlarla birlikte en yüksek etkiyi yaratacak şekilde kurgu çalışmalarını yaparak videonuzu yayına hazır hale getiriyoruz.

DIGIVEGA STUDIO®